ČeštinaEnglish
Nákupní koš je prázdný.
| | USD
MOTORDIAG
Hlavní stranaRegistrovat programÚvod do diagnostikyOtázky a návodyOdkazy na softwareKe staženíKontaktObjednávka
Servis
Odblok obrazu RNSDiagnostika
Naše produkty
Ruční přístrojeOBD / Diagnostické kabelyOdblok obrazuMultiznačková diagnostikaProfi diagnostika - VAGProfi diagnostika - ostatníAuto klíče, imo čipyChiptuningTacho. Airbag.Adaptéry a redukceSoftwareDalší diagnostika a zařízeníAutobaterieLED žárovkyXenony, HID sadyLiteratura, příručkyZvedákyOsciloskopyELM na OBD2OstatníVýprodej
Produkty podle značek
VW, Audi, Škoda, SeatBMWMercedesOpelFORDFiat, Alfa, LanciaHyundai, KiaVOLVOPSARenaultOstatní značky (ne OBD)Univerzální - OBD
Informace
Mapa stránekJak nakupovat...Obchodní podmínky

Vítejte na stránkách Motordiag!

Akceptujeme karty: VISA MasterCard Maestro VISA electron
Zasíláme také na Slovensko!
Více informací...

Chcete se dozvědět co je to autodiagnostika a jak se používá? Pak jsou tu naše stránky pro Vás. Produkty Motordiag dnes používají tisíce spokojených zákazníků!

reklamareklama


Novinky

Od 17.5.2019 do 6.6.2019 bude omezena technická podpora z důvodu dovolené.

Zed-BULL kompatibilní programátor klíčů

Kompaktní přístroj pro zjištění identifikace, načtení, zápis, klonování a kopírování čipu (transponder) z automobilových klíčů. Pracuje i bez připojení k počítači, snadná obsluha, široký podsvícený LCD displej..

Cena 1990,-Kč navíc 5% sleva pro podnikatele!

více informací...Autoscanner D900 - CAN OBDII, live data

Ruční přístroj Autoscanner D900 je nový vynikající diagnostický přístroj určený pro vozy, které mají konektor OBDII (EOBD) včetně vozidel s CAN BUS sběrnicí. Možnost snímání aktuálních měřených hodnot za chodu motoru - tzv. "Live data" Velký grafický displej pro výpis chybových kódů. Diagnostika závad a mazání paměti chyb. Přístroj je dodáván v nylonovém pouzdře..

Cena 1499,-Kč navíc 5% sleva pro podnikatele!

více informací...ELM 327 OBDII BT MINI

Diagnostický OBD II adaptér pro komunikaci s PC Podpora všech používaných protokolů: ISO 15765-4 CAN, ISO 9141-2, ISO 14230-4, SAE J1939 Ideální řešení pro autodiagnostiku všech moderních aut různých značek, včetně těch nejnovějších. Splňuje nároky na povinnou EOBD autodiagnostiku stanic pro měření emisí dle ustanovení §44 odst. 3 zákona č. 56/2001 Sb. v platném znění!.

Cena 350,-Kč navíc 5% sleva pro podnikatele!

více informací...BimCOM - diagnostický systém BMW/Mini

Systém BimCOM je dlouho očekávaným diagnostickým nástrojem pro použití v profesionální autoopravárenské praxi. BimCOM svou kompatibilitou s řídícími jednotkami vozidel BMW/Mini, daleko přesahuje cenově srovnatelné diagnostické programy a scannery. Systém BimCOM podporuje komunikaci s řídícími jednotkami většiny vozidel BMW/Mini od roku 1996..

Cena 7990,-Kč navíc 5% sleva pro podnikatele!

více informací...RenCOM - diagnostický systém vozidel Renault/Nissan/Dacia

Systém RenCOM je dlouho očekávaným diagnostickým nástrojem pro použití v profesionální autoopravárenské praxi. RenCOM svou kompatibilitou s řídícími jednotkami vozidel Renault/Nissan/Dacia, daleko přesahuje cenově srovnatelné diagnostické programy a scannery. Systém RenCOM podporuje komunikaci s řídícími jednotkami většiny vozidel Renault/Nissan/Dacia od roku 1996..

Cena 7990,-Kč navíc 5% sleva pro podnikatele!

více informací...V-Checker V303

Ruční přístroj V-Checker V 303 je nový vynikající diagnostický přístroj určený pro vozy, které mají konektor OBDII (EOBD) včetně vozidel s CAN BUS sběrnicí. Možnost snímání aktuálních měřených hodnot za chodu motoru - tzv. "Live data" Velký grafický displej pro výpis chybových kódů. Diagnostika závad a mazání paměti chyb. Přístroj je dodáván v nylonovém pouzdře..

Cena 1239,-Kč navíc 5% sleva pro podnikatele!

více informací...Adaptér pro Ford Scanner OBDII kabel - USB

Diagnostický OBD II adaptér pro komunikaci s PC Podporované vozy: Benzínové KA 1.3i, Fusion 1.4i, Fusion 1.6i, Fiesta 1.4i, Fiesta 1.6i, Focus 1.6i, Focus 1.6 Ti-VCT, Focus C-Max 1.6i, Focus C-max 1.6 Ti-VCT, Focus 1.6i Ghia, Mondeo 2.0i Naftové Fusion 1.4 TDCi, Fiesta 1.4 TDCi, Focus 1.6 TDCi, Focus 1.8 TDCi, Focus C-max 1.6 TDCi, Mondeo 2.0 TDCi, Transit 185, Transit 1.8 TDCi Podpora protokolů: ISO9141, SAE J1850-PWM, CAN ISO11898, SAE J2282.

Cena 999,-Kč navíc 5% sleva pro podnikatele!

více informací...Memoscan U581 plus OBD2, live data CZ

První dostupný přístroj v českém jazyce se zrychlenou komunikací! Více než 600 nejčastějších chyb přeložených do češtiny. Dalších téměř 3000 v angličtině. Profesionální přístroj pro vozy s diagnostikou OBDII (EOBD) včetně vozidel s CAN BUS sběrnicí. Možnost snímání aktuálních měřených hodnot za chodu motoru - tzv. "Live data" Velký grafický displej s pro výpis chybových kódů včetně textového popisu závady. Diagnostika závad a mazání paměti chyb. Zhasne varovnou knontrolku motoru. Včetně pouzdra na přístroj a propojovacích kabelů.

Cena 1990,-Kč navíc 5% sleva pro podnikatele!

více informací...Sada adaptérů pro Auto/com CDP

Sada sedmi adaptérů pro starší vozy (bez OBD2 zásuvky) k diagnostice Auto/com CDP.

Cena 1990,-Kč navíc 5% sleva pro podnikatele!

více informací...

BDM rám

BDM rám Tento rám je učen pro uchycení řídící jednotky motoru za účelem jejího jednoduššího a přesnějšího napojení k flashovacímu zařízení.

Cena 1990,-Kč navíc 5% sleva pro podnikatele!


GPS/SMS/GPRS Tracker

GPS/SMS/GPRS Tracker (=lokátor) je zařízení určené ke sledování firemních vozů a vytváření elektronických knih jízd. Dále slouží i jako zabezpečení vozu díky vyhledávači s možností dálkového zastavení vozidla v případě jeho neoprávněného využití. Mezi jeho další funkce patří i odposlech kabiny, vyslání zprávy v případě nouze, hlasový dohled, režim sledování a dohled Geofencing (kontrola překročení hranic oblasti), kontrola pohybu a kontrola překročení rychlosti. Funkce tohoto zařízení je založena na lokalizaci pomocí systému GPS a odesílání této informace přes GPS síť. Informace z jednotky pak mohou být zobrazeny formou SMS nebo přes Internet.

Cena 2 490,-Kč navíc 5% sleva pro podnikatele!


Endoskop automobilový

Automobilový endoskop slouží k prohlídce těžko dostupných míst ve vozidle jakou jsou dutiny nebo vnitřky válců. Balení obsahuje i praktické zrcátko, které umožňuje pohled do stran. Kamera je samozřejmě vybavena i účinnými LED diodami. Zařízení je vodotěsné a přenáší obraz do vašeho počítače, umožňuje vytvářet fotografie a nahrávat video záznam.

Cena 999,-Kč navíc 5% sleva pro podnikatele!
Mikroskop automobilový

Automobilový mikroskop slouží především jako pomocník při úpravách a kontrolách řídících jednotek a dalších drobných elektronických systémů vozidel. Zařízení přenáší obraz do vašeho počítače a umožňuje vytvářet fotografie. Zkoumané předměty jsou osvětlovány účinnými LED diodami. Balení obsahuje i praktický stojánek.

Cena 999,-Kč navíc 5% sleva pro podnikatele!


Transpondér (immo čip) typ 48/TP24

Transpondérový čip pro imobilizéry, používaný pro umístění dovnitř klíče při vytváření duplikátu klíče k vozidlu. Čip je nenahraný, takže je možné jej přizpůsobit k vozidlu popř. jej zkopírovat pomocí speciálního přístroje (jako je např. T-400).

Cena 199,-Kč navíc 5% sleva pro podnikatele!Transpondér (immo čip) typ 48/TP23

Transpondérový čip pro imobilizéry, používaný pro umístění dovnitř klíče při vytváření duplikátu klíče k vozidlu. Čip je nenahraný, takže je možné jej přizpůsobit k vozidlu popř. jej zkopírovat pomocí speciálního přístroje (jako je např. T-400).

Cena 199,-Kč navíc 5% sleva pro podnikatele!iCarsoft BMW / Mini Multi-System scanner i910

iCarsoft BMW / Mini Multi-System scanner i910 je nový vynikající diagnostický přístroj určený pro vozy BMW, vyrobené od roku 1997 do roku 2012, všech řad. Pohodlné manipulaci s přístrojem napomáhá rychlý barevný, 2,8 "LCD displej s vysokým rozlišením. Skener je také možné zdarma updatovat prostřednictvím USB 2.0 High Speed ​​upgrade.

Cena 2 490,-Kč navíc 5% sleva pro podnikatele!


SuperVAG DeTeCtor

SuperVAG DeTeCtor je rychlý diagnostický nástroj za velmi atraktivní cenu, určený pro základní diagnostické potřeby servisů a dílen. Tento produkt na trhu dlouho chyběl. Na rozdíl od běžné diagnostiky na bázi OBD2 totiž umí načíst všechny řídící jednotky ve vozech koncernů VW a PSA a navíc resetovat servisní intervaly u všech značek automobilů!

Prodej již zahájen!

Cena 15 000,-Kč navíc 5% sleva pro podnikatele!
!!Nová verze!! Motordiag RNS 510 Manager v prodeji - odblokování obrazu, nastavení PIN, sériového čísla, konfigurace HDD...

Odblok obrazu RNS
 • Kompletní správa navigací VW RNS 510 / Škoda COLUMBUS / TRINAX / SEAT Mediasystem
 • Odblokování obrazu za jízdy, nastavení PIN a sériového čísla, konfigurace HDD, změna typu vozidla atd...
Motordiag RNS 510 manager 7.18 Profi
- všechny funkce, kompletní servis : 9990,-Kč


 • Provedeme na počkání, cena jen 699,-Kč
 • Nová služba MOTORDIAG SERVISu
 • Video, DVD, TV navždy bez omezení rychlosti!
 • Není třeba instalovat do auta žádný adaptér ani problematické CAN filtry!
 • Funguje i po provedení upgrade firmware v budoucnu!


 • !!AKCE!! Airbag reset pro VW/Audi/Skoda/Seat

  Airbag reset pro VW/Audi/Skoda/Seat
  • Zařízení pro mazání chyb a crash dat z Airbagů.
  • Pracuje samostatně, není potřeba počítač.
  • Samostatné mazání paměti pro crash data a paměti závad. Nový vylepšený model!
  • Připojuje se k vozidlu přes diagnostickou OBD II zásuvku ve vozidle.
  • Oblast: Airbag Reset Crash Data, reaktivace, oprava, VW, AUDI, ŠKODA, SEAT

  Akční cena: 1490,- (bez DPH)

  !!Novinka!! FiCOM - diagnostický systém pro vozy FIAT/ALFA/LANCIA

  FiCOM
  Systém FiCOM podporuje komunikaci s řídícími jednotkami většiny vozidel koncernu Fiat / Alfa / Lancia. Je kompatibilní s následujícími diagnostickými protokoly: KW71 / IAW / KWP2000 / FIAT9141 / ISO15765 / UDS.

  Základní funkce:
  • Identifikace řídící jednotky
  • Čtení a mazání paměti závad
  • Čtení a záznam měřených hodnot
  • Kódování řídicích jednotek
  • Testy akčních členů
  • Automatický běh
  • Přizpůsobení transpondérů klíčů
  • Kódování vstřikovačů common-rail
  • Reset parametrů
  • Tisk protokolů z diagnostického testu pro zákazníka
  • Multiplexované inteligentní USB2.0 diagnostické rozhraní (OBD2)

  více informací...

  !!Nová verze!! Motordiag Autocomsoft SIMOS Manager 1.51 Free

  Motordiag SIMOS Manager 1.51
  • Podpora upravených = načipovaných jednotek SIMOS2 od firmy MOTOR-EXCEL
  • Načtení a zobrazení stavu imobilizéru pro zjištění, zda je či není immo v jednotce vyblokován
  • Možnost uložení kompletního obsahu paměti EEPROM jednotky do souboru na disku
  • Možnost nahrání obsahu paměti EEPROM do jednotky ze souboru na disku; nahrát lze jak zálohu uloženou dříve ze stejné jednotky anebo soubor pořízený z jiné jednotky (klonování)
  • Vylepšená stabilita při komunikaci s řídící jednotkou, zejména při provozu na starších a pomalejších počítačích

  • více informací...

  ELM327 OBDII USB - verze 1.4

   ELM327 OBDII USB - verze 1.4

 • Kabel je na rozdíl od většiny konkurenčních kabelů spolehlivě funkční s diagnostickým systémem FIATECUScan
 • Zabudován nejmodernější převodník FTDI-USB 2.0 ( se zpětnou kompatibilitou USB 1.1 )
 • 4x násobně vyšší rychlost komunikace a vzorkování oproti starším verzím ELM 327
 • rozšířená sada příkazů a podporovaných funkcí pro budoucí systémy OBDII/EOBD a firemní diagnostiku
 • Vylepšená kompatibilita s podporovanými diagnostickými systémy, funguje i tam, kde starší verze neběží
 • Podpora ovladačů Windows 7/Vista/XP/2000, MAC OS, Linux

 • Cena: 1390 Kč (1668 Kč vč. DPH)

  více informací...

  RESET BMW 20pin - reset servisního intervalu a oleje pro BMW do r. 2001

  RESET BMW 20pin
 • Určeno pro vozy BMW (1982 - 2001)
 • Reset připomínky servisního intervalu
 • Reset připomínky výměny oleje
 • Připojení pomocí 20pinového konektoru BMW
 • Snadná manipulace a jednoduché ovládání
 • Cena: 832 Kč (998 Kč vč. DPH)

  více informací...

  Související produkty:

  RESET MB 38pin
  RESET BMW OBDII
  RESET OPEL OBDII


  FoCOM – diagnostický systém

  FoCOM – diagnostický systém
  Systém FoCOM je dlouho očekávaným diagnostickým nástrojem pro použití v profesionální autoopravárenské praxi. FoCOM svou kompatibilitou s řídícími jednotkami vozidel Ford, daleko přesahuje cenově srovnatelné diagnostické programy a scannery.


  Program FoCOM obsahuje významnou a potřebnou funkci, kterou je programování vstřikovačů!!!

  Základní funkce

  • Identifikace řídící jednotky
  • Čtení a mazání paměti závad
  • Čtení měřených hodnot
  • Osciloskopické zobrazení
  • Logování (ukládání hodnot)
  • Testy akčních členy
  • Automatický test vozu
  • Tisk protokolů z diagnostického testu pro zákazníka

  Cena: 6990 Kč (8458 Kč vč. DPH)

  více informací...

  Service a Airbag Reset 10v1 - Univerzální reseter airbagů a servisního intervalu pro evropské vozy.

  Service a Airbag Reset 10v1
  • nastavení intervalu pro výměnu oleje
  • reset upomínky servisní inspekce
  • nastavení km pro upomínku servisní inspekce
  • reset upomínky výměny oleje
  • nastavení intervalu 1. a 2. servisní inspekce
  • reset kontrolky airbagů

  Podporované vozy:

  • Audi (od r.1991), BMW (od r. 1998), Citroen, Mercedes (od r. 1996), Mini&, Scaron;koda, Volkswagen (od r. 1991), Volvo (od r. 1992)

  Cena: 1990 Kč (2388 Kč vč. DPH)

  více informací...

  Kvalitní autobaterie nově v nabídce Motordiag. Ceny již od 654,-Kč

  Autobaterie Motordiag
  • Připravili jsme pro Vás speciální nabídku autobaterií za bezkonkurenční ceny!
  • Už se nemusíte bát, že se Vám stará baterie vybije právě, když budete potřebovat na autě provést diagnostiku
  • Široká nabídka kapacit od 44Ah až do 100Ah!


  Nová verze ScanMaster 2.1 CZ - multiznačková diagnostika OBD v češtině!

  Scanmaster 2.1 CZ

  SkodaHome.cz
  Obsah fóra Dieselpower forum
  www.ipex.cz